ELEWACJE Z KAMIENIA

Elewacja z kamienia

Elewacje z kamienia charakteryzują się ciekawym i oryginalnym wyglądem, który dodaje stylu i nadaje wyjątkowego charakteru. Kamień elewacyjny może zostać wykorzystany miejscowo w formie dekoracyjnej, do ozdobienia wybranych elementów budynku (elewacje z kamieniem dekoracyjnym) lub do pokrycia budynku w całości. Elewacja z kamienia jest trwała, wytrzymała i odporna na warunki atmosferyczne wykazując jednocześnie właściwości izolacyjne. Fakt, że kamień na elewacje ma wysoką wytrzymałość sprawia, że elewacja z kamienia przewyższa w wielu aspektach elewacje wykonane z tynku lub tworzywa sztucznego.

Kamień elewacyjny wspaniale komponuje się z zielonym otoczeniem, co nie oznacza bynajmniej, że jest on dedykowany tylko dla budynków położonych poza miastem. Wspaniale wyglądają również stare kamienice i budynki zabytkowe z elementami wykonanymi z kamienia. Narożnikii, słupki czy cokoły wykonane z kamienia stwarza wyjątkowy klimat. Kamień elewacyjny, zwłaszcza ten o regularnych kształtach, doskonale nadaje się na elewację budynków nowoczesnych, nie ograniczając tym samym stosowania kamienia elewacyjnego tylko do starych lub stylizowanych na stare budynków.

Kamień na elewacje, kamień elewacyjny Poznań, Wielkopolska. Wykonujemy elewacje z kamienia z wykorzystaniem własnej produkcji kamienia elewacyjnego imitującego naturalny kamień elewacyjny. Z kamienia elewacyjnego wykonujemy nowoczesne elewacje oraz elewacje w budynkach stylizowanych na stare i zabytkowe. Oferujemy kamień elewacyjny na zewnątrz oraz wewnątrz budynku tworząc dekoracyjne ściany z kamienia.

Call Now Button