parallax background

Rodzaje kamienia
i kolorystyka

SZEROKA GAMA BARW

KOLORYSTYKA

Kolory podstawowe i przebarwienia

Kamień dekoracyjny okładzinowy występuje w szerokiej gamie barw i przebarwień, które mogą tworzyć żyłki lub odbarwienia zbliżone do kamieni naturalnych. Podstawowe kolory to beż, brąz, czerwień, grafit jasny i ciemny, a także różne odcienie piaskowe - od ciemnych brązów po jasne beże lub żółcie. Są to podstawowe, najbardziej rozpowszechnione kolory kamienia. Na życzenia klienta oferujemy również inne kolory. Oprócz barwy podstawowej wykonuje się również przebarwienia, które mogą występować w różnej tonacji w zależności od przeznaczenia i gustu klienta. Producent kamienia dekoracyjnego, elewacyjnego i ozdobnego zaprasza - kamień ozdobny na elewację, kamień dekoracyjny na elewację - Poznań.

KAMIEŃ
REGULARNY


Idealna imitacja naturalnego piaskowca ręcznie dłutowanego. Wzór ten składa się z siedmiu różnych komputerowo dobranych kształtów. Elementy te są tak dopasowane, że bez względu na kolejność układania będą one tworzyły płaszczyzny równe bez potrzeby docinania.


imitacja naturalnego piaskowca

równe płaszczyzny

bez docinania

KAMIEŃ
NIEREGULARNY


Jest on doskonałą imitacją kamienia łamanego nie sortowanego. Charakteryzuje się zróżnicowaną fakturą i kształtem. Dominują elementy zbliżone do formy kwadratu i prostokąta.


imitacja kamienia łmnego

zróżnicowana faktura

zróżnicowany kształt

KAMIEŃ
POLNY


Charakteryzuje się idealnym odwzorowaniem od naturalnej bryły skalnej. Posiada zróżnicowaną grubość, wielkość i kształt poszczególnych elementów.


odwzorowanie naturalnej bryły skalnej

zróżncowana grubośc i wielkość

zróżnicowany kształt

KAMIEŃ
NAROŻNY


Każdy kamień posiada formę narożną ułatwiającą składanie rogów budynków, oprawienie kamieniem otworów okiennych i drzwiowych oraz okładanie ogrodzeń. Kamień ten występuje w różnych odmianach, jako: regularny, nieregularny i polny.


narożna forma

łatwe składanie rogów budynku

różne odmiany

PŁYTY
OGRODOWE


Doskonałe odzwierciedle płyt marmurowo-granitowych nie szlifowanych z zachowaniem naturalnych wyżłobień i odprysków..


Wymiary:

0,44 + 0,44m - grubość ok. 3,5-4,5 cm

0,44 + 0,22m

Zastosowanie:

tarasy ogrodowe, obramowania basenów i oczek wodnych, zwieńczenia słupków i podmurówek, zwieńczenia murów oporowych, opaski wokół budynków, pod siedziska i grille ogrodowe i inne

Call Now Button