parallax background

Zastosowanie
kamienia

SZEROKI ZAKRES ZASTOSOWAŃ

ZASTOSOWANIE

Pełna paleta barw i stylów ułatwia wybór kamienia do indywidualnych zastosowań. Można tworzyć dodatkowe style mieszając i łącząc już istniejące.

Kamień elewacyjny AMER-STONE to produkt powstający na bazie naturalnych surowców, który doskonale imituje naturalny piaskowiec. Zróżnicowana fakturę i kształt sprawiają, że ma on szerokie zastosowanie zarówno jako okładzina zewnętrzna, jak i wewnętrzna. Nadaje się do każdej konstrukcyjnie zdrowej powierzchni, wykonanej z drewna, płyty ściennej, cegły lub betonu. Dzięki swoim właściwościom ocieplającym i mrozoodpornym stanowi doskonałą alternatywę dla tynków zewnętrznych. Można go stosować na ozdobne hole, korytarze, ściany, cokoły, ogrodzenia, krużganki, kaskady i oczka wodne. Kamień na elewacje może być również wykorzystywany do obudowy kominków i pieców gdyż jest ognioodporny.

ELEWACJE
Z KAMIENIA


Elewacja z kamienia to piękna, trwała i ponadczasowa ozdoba domu, która stanowi doskonałą alternatywę dla tynku.


Zobacz więcej

OGRODZENIA
Z KAMIENIA


Ogrodzenie z kamienia to estetyczne i trwałe rozwiązanie na lata. Duży wybór wzorów i kolorów pozwala dopasować ogrodzenie do stylu domu, stanowiąc jego wizytówkę.


Zobacz więcej

TARASY
Z KAMIENIA


Taras z kamienia jest estetyczny, trwały i łatwy do utrzymania w czystości. Kamień doskonale komponuje się z ogrodem i znajdującą się w nim roślinnością.


Zobacz więcej

KOMINY
Z KAMIENIA


Kamień sprawdza się doskonale jako wykończenie komina ponad dachem. Duży wybór wzorów i kolorów pozwala dopasować odpowiedni kamień do stylu budynku.


Zobacz więcej

ŚCIANY
Z KAMIENIA


Ściana z kamienia stanowi wyjątkowy i coraz częściej porządany element dekoracyjny domu. Takie wnętrza są stylowe i ponadczasowe.


Zobacz więcej

INNE ELEMENTY
Z KAMIENIA


Produkowany przez nas kamień ma bardzo szerokie spektrum zastosowań i można go wykorzystywać na cokoły, króżganki, kaskady i oczka wodne.


Zobacz więcej

Call Now Button